VPST-3U3-12W POWER SOCKET
2300W 3M wire length
  • Total 10A/250V ~ MAX:2300W
  • USB Charger DC 5V 12.4A MAX 12W
  • รางปลั๊กไฟ 4 ช่อง 1 สวิตช์ + 3 USB
Price : 590 Baht
SHOP ONLINE
Made in Thailand
High-quality 3C products
Customer Service
Full-Turnkey Solutions
365 Days
Warranty
Product Certificate (TIS)*
มอก.2879-2560
* มีเฉพาะ POWER BANK SERIES
Model : VPST-3U3-12W
Rated Power : 10A / 250V ~ 2300W
USB Module Input : AC 100-240V-50/60Hz 0.25A
Output USB 1 : DC 5V 1 2.4A Max.
Output USB 2 : DC 5V 1 2.4A Max.
Output USB 3 : DC 5V 1 2.1A Max.
Simultaneous Output : DC 5V 1 2.4A, 12W Max.
Dimension : 227x49x32 mm